Vellykket Venstre-skole

27.03.2007 Hedmark Venstre sto som arrangør av Venstre-skole på Rena i kulturhuset mandag 26.mars. Åmot Venstre ble etablert og stiller liste ved kommunevalget.


Foto: A.Hovstø
Åmot er på vei!!! Rena er på vei!! Venstre-skuta er i fart langs Glomma!!!

Initiativtaker Øystein Håkonsløkken har i lengre tid hatt ønske om å dra i gang Venstre-arbeid og lokallag i Åmot kommune. Forhåpentligvis kan dette føre til liste til kommunevalget i 2011 eller kanskje allerede i høst. Det er mange sympatisører for Venstre i Åmot - og dette har tatt fart etterat Forsvaret etablerte seg på Rena.

Hedmark Venstre sto som arrangør av Venstre-skole i Åmot mandag 26.mars kl.17 i Rena kulturhus.
Tema var hovedsakene til miljø, småbedriter, sosialt ansvar og skole/kultur med fokus på partiets historie, ideologi og utenrikspolitikk.

Leder for Venstre i Hedmark Erik Ringnes gjennomførte et alsidig program med god hjelp av Asbjørn Hovstø, ansvarlig for Venstre-skolen i Hedmark.

Venstres Hovedorganisasjon | Møllergt. 16 | 0179 Oslo | Telefon 22 40 43 50 | Telefaks 22 40 43 51 | venstre@venstre.no
Redaktør: Nettredaksjon | Personvernpolicy | Organisasjonsnummer: 971 278 390 | Kontonummer: 7874.05.60092