Kontakt

Espen Ophaug, Foto: Jo Straube

Ta gjerne kontakt med oss i Oslo Venstre dersom du lurer på noe, eller ønsker å dele dine synspunkter.

Kontaktinformasjon

Sekretariatet

På Venstres hus jobber Joke Verwaard som vikarierende sekretariatsleder*, Ragnhild Tryti Forsberg som organisasjonsrådgiver og Dyveke Elset som kommunikasjonsrådgiver. Kontakt dem på telefon 22 40 43 73 eller epost: oslo@venstre.no.

*Helene Z. Skulstad (i permisjon)

Venstres bystyregruppe

Venstres bystyregruppe har to ansatte, gruppesekretær, Kristin D. Marken, og rådgiver, Andreas Skjæret. Kontakt dem på telefon 23 46 10 20 eller epost oslo@venstre.no. Du kan lese mer om Venstres bystyregruppe og representanter her.

Styret i Oslo Venstre

Leder
Espen Ophaug
Eiriks gate 16
Mobil: 95 20 86 19
E-post: espeno@venstre.no

Første nestleder
Erik Borge Skei
Glads vei 44, 0489 Oslo
Mobil: 942 79 107
epost: erik.skei@gmail.com

Andre nestleder
Marit Kristine Vea
Thorvald Meyers gate 62 C, 0552 Oslo
Mobil: 977 23 431
E-post: marit.vea@venstre.no

Styremedlemmer
Anders Bergsaker
Bergkrystallen 4, 1155 Oslo
Mobil: 95 77 29 42
E-post: anders.m.bergsaker@venstre.no

Naomi Ichihara Røkkum
Mobil: 47019560
E-post: naomi@venstre.no

Gøril Bjerkhol Havro
Heimdalsgata 37, 0578 Oslo
Mobil: 93666700
E-post: gbhavro@ambolt.no

Haakon Riekeles
Svoldersgate 8B, 0271 Oslo
Mobil: 90927684
E-post: haakon.riekeles@gmail.com

Oslo Unge Venstre
v/ leder Anna Dåsnes
Møllergata 16, 0179 Oslo
E-post: annadasnes@gmail.com
Nettside: Oslo Unge Venstre

Leder av finansnemda
Tord Egaas Songe-Møller
Mobil: 952 72 632
E-post: tordsm@gmail.com

Leder av desisjonsnemda
Kjell Veivåg
Mobil: 414 65 406
E-post: kveivaag@online.no

Bydelslagene

Oversikt over lokallagsledere og folkevalgte i bydelsutvalgene.

Gamle Oslo
Leder: Leif Roberg, leifroberg alfakrøll gmail.com, 90635377
BU-representant: Helene Z. Skulstad, helene alfakrøll gmail.com, 99497974

Grünerløkka
Leder: Stig Tollefsen, stigto alfakrøll gmail.com, 91797146
BU-representant: Anita Wold, 91121667, anita_wold alfakrøll hotmail.com

Sagene
Leder: Kjetil Eritzland, kjetil.eritzland alfakrøll venstre.no, 98401038
BU-representant: Alva Eide, alva alfakrøll venstre.no, 47901046

St.Hanshaugen
Leder: Jan-Petter Holtedahl, janph1 alfakrøll gmail.com, 97070908
BU-representanter: Kjartan Almenning, kjartan alfakrøll venstre.no, 95840227 og Hilde Vestrheim, hilde.vestrheim alfakrøll gmail.com, 90127108

Frogner
Leder: Tore Wilken Nitter Walaker, tore alfakrøll walaker.info, 93422242
BU-representant: Anne-Lise Bergenheim, bergenh2 alfakrøll online.no, 91599755

Ullern
Leder og BU-representant: Margrethe Geelmuyden, margrethe.geelmuyden alfakrøll gmail.com, 93217133

Vestre Aker
Leder: Anne Hollerud, anne.hollerud alfakrøll gmail.com, 93631273
BU-representanter: Terje Bjøro, terje.bjoro alfakrøll getmail.no, 90 18 35 28 og Grethe Bøe Waal, gboe alfakrøll online.no, 91738906

Nordre Aker
Leder og BU-representant: Ingeborg Briseid Kraft, ingeborgb_kraft alfakrøll hotmail.com, 46803717
BU-representant: Andreas Skjæret, andreas.skjeret alfakrøll venstre.no, 41418892

Bjerke
Leder og BU-representant: Siv-Lise Bendixen Stærk, sivlisebendixen alfakrøll hotmail.com, 41247292

Grorud
Leder: Lars Olav Fosse, larsfosse alfakrøll yahoo.no, 92287564

Stovner
Leder: Julia Anh Thu Ølmheim, julia.olmheim alfakrøll gmail.com, 40329750

Alna
Leder: Susanne Olsen Svindland, Susanne.o.s alfakrøll live.no, 98820825

Østensjø
Leder: Aina Therese Fossum, ainathfossum alfakrøll gmail.com, 40203313
BU-representant: Britt Inglingstad, britt.inglingstad alfakrøll venstre.no, 92468907

Nordstrand
Leder: Catrine Vold, catrine_vold alfakrøll yahoo.no, 92456201
BU-representant: Jon Nordberg, 98233603, jon.nordberg alfakrøll gmail.com

Søndre Nordstrand
Leder: Kyrre Alvær, alvaer alfakrøll me.com, 90655149