Venstres ordførere 2007-2011

Arkiv: På denne siden finner du en oversikt over Venstres ordførere (13), varaordførere (28) og fylkesvaraordførere (2) i perioden 2007-2011.

**OBS! Denne artikkelen ble første gang publisert for 16 år siden.**


• Se Venstres ordførere 2011 – 2015.

Venstres ordførere:
Akershus:

Hurdal:
Runar Bålsrud
2090 Hurdal
Tlf.: 91708227 mob.
E-post: rbaal@online.no

Hedmark:
Åsnes:
Lars Petter Heggelund
Nergardssvingen 3
2270 Flisa
Tlf.: 93018263 mob.
E-post: lars@klubben.no

Oppland:
Vestre Slidre (Bygdeliste):
Eivind Brenna
Vaset
2966 Slidre
Tlf.: 61345068 a, 95225696 mob.
E-post: ordforar@vestre-slidre.kommune.no / eivind@venstre.no

Buskerud:
Ål:
Torleif T. Dalseide
Øvreålsveien
3570 Ål
Tlf.: 32085000 a, 32082352 p, 90831443 mob.
E-post: tordals@online.no / torleif.dalseide@aal.kommune.no

Aust-Agder:
Grimstad:
Hans Antonsen
Alvildesv. 49
4879 Grimstad
Tlf.: 37091201 p, 41446657 mob.
E-post: hansanton@liberal.no

Vest-Agder:
Flekkefjord:
Reidar Gausdal
Eidsodden 12
440 Flekkefjord
Tlf.: 38322617 p, 95705786 mob.
E-post: arvigau@online.no

Hordaland:
Ulvik:
Mona H. Hellesnes
5730 Ulvik
Tlf.: 56526011 p, 40007119 mob.
E-post: mona.hellesnes@ulvik.org

Møre og Romsdal:
Smøla:
Iver Nordseth
Veiholmen
6570 Smøla
Tlf.: 71540400 a, 71541787 p, 91811441 mob.
E-post: iver.nordseth@smola.kommune.no

Averøy:
Jarle Haga
Bruhagen
6530 Averøy
Tlf.: 71516380 p, 95887076 mob.
E-post:

Sør-Trøndelag:
Tydal:
Kari Slungård
7590 Tydal
Tlf.: 73815490 p, 95295906 mob.

Nord-Trøndelag:
Flatanger:
Reidar Lindseth
7770 Flatanger
Tlf.: 74221101 a, 74288259 p, 95150746 mob.
E-post: reilin@online.no / reidar.lindseth@flatanger.kommune.no

Nordland:
Røst:
Arnfinn Ellingsen (Bygdeliste)
8064 Røst
Tlf.: 76096190 p, 48082651 mob.
E-post: aell@everyday.com

Troms:
Kvæfjord:
Lillian Hessen
Strand 27
9475 Borknes
Tlf.: 77023004 a, 77093281 p, 90868191 mob.
E-post: lihes@frisurf.no / lillian.hessen@kvafjord.kommune.no

Venstres varaordførere:
Østfold:

Rakkestad:
Thor Villy Tjerbo
Åssvingen 31
1890 Rakkestad
Tlf.: 69222412 p,
E-post: t-vtjerb@online.no

Akershus:
Frogn:
Anniken Holtnes
Lindtruppbakken 10 a
1440 Drøbak
Tlf.: 64989086 p, 91759006 mob.
E-post: anniken.holtnes@venstre.no

Skedsmo:
Boye Bjerkholt
Adolph Tidemands gate 23, leil. 329
2000 Lillestrøm
Tlf.: 93412869 mob.
E-post: boyeb@liberal.no

Oppland:
Øystre Slidre:
Gustav Fystro
2943 Rogne
Tlf.: 61340616 p, 90678378 mob.
E-post: gustav.fystro@bioforsk.no

Buskerud:
Sigdal:
Runolv Stegane
Boks 48
3351 Prestfoss
Tlf. 32808522 a, 32714690 p, 93448328 mob.
E-post: runolv@venstre.no / runolv.stegane@bfk.no

Telemark:
Skien:
Geir Arild Tønnessen
Øvre Ilenv. 1 a
3713 Skien
Tlf.: 35502211 p, 90737373 mob.
E-post: geir.arild.tonnessen@venstre.no

Kragerø:
Solfrid Rui Slettebakken
Bekkedalsv. 53
3770 Kragerø
Tlf.: 35981057 p, 99421814 mob.
E-post: solfridrui@yahoo.no

Porsgrunn:
Siren Johnsen
Brekka 11
3917 Porsgrunn
Tlf.: 35555091 p, 91714558 mob.

Aust-Agder:
Risør:
Jan Einar Henriksen
Krantoppen 7
4950 Risør
Tlf.: 37150795 p, 97433121 mob.
E-post: janeinarh@gmail.com

Lillesand:
Tor Audun Danielsen
Tingsaker
4790 Lillesand
Tlf.: 37270145 p, 90560119 mob.
E-post: toraudun.danielsen@losmail.no

Vest-Agder:
Søgne:
Arild Berge
Langenesvn. 40
4640 Søgne
Tlf.: 38 16 62 42 p, 908 24 337 mob.
E-post: arildeberge@hotmail.com

Hordaland:
Kvinnherad:
Synnøve Handeland
Vågen 2
5451 Valen
Tlf.: 53480348 p, 40404973 mob.
E-post: synnove.handeland@hhdjus.no

Granvin:
Egil Holven
Nedre Røynstrand
5736 Granvin
Tlf.: 91666620

Sogn og Fjordane:
Flora:
Elisabeth Norman
Havrenesvegen 7A
6900 Florø
Tlf.: 57758160
Mobil: 93858533
E-post: elisabeth.norman@nav.no

Hornindal:
Siv M. Kristensen
6763 Hornindal
Tlf.: 57879523 p, 97194503 mob.
E-post:

Jølster:
Judith Kapstad
Storetrævegen 48
6847 Vassenden
Tlf: 99526822
E-post: judkap@online.no

Vågsøy:
Klaus Iversen
6710 Raudeberg
Tlf.: 5785 1122
Mobil: 9153 5164
E-post: ki@advokat-iversen.no

Møre og Romsdal:
Hareid:
Einar Warholm
Almestranda 337
6063 Hjørungavåg
Tlf.: 70092819 p

Stranda:
Karl André Birkhol
Tegane 10
6200 Stranda
Tlf.: 70262028 p, 90829836 mob.
E-post: kalle@asvoprodukt.no

Ørskog: (Fellesliste V/KRF/SP)
Åse Karin Gjære
Sjøholtreitane
6240 Ørskog
Tlf.: 70270532 p,
E-post: aase-karin@alesund.husflid.no

Sør-Trøndelag:
Roan:
Hanne Skjæggestad
Bjørganlia
7190 Bessaker
Tlf.: 91740914 mob.
E-post: hanne.skjaeggestad@c2i.net

Nord-Trøndelag:
Flatanger:
Tove Hasfjord Aagård
7770 Flatanger
Tlf.: 74288715 p, 41587693 mob.
E-post: tove-mha@online.no

Namsos:
Nils Jørgen Jørgensen
Sæterv. 21 b
7800 Namsos
Tlf.: 74273514 p, 91723696 mob.

Nordland:
Gildeskål:
Kirsti Mentzoni
Lekanger
8130 Sandhornøy
Tlf.: 75758697 p, 41200185 mob.
E-post: kirsti.mentzoni@c2i.net

Rødøy (fellesliste)
Torsten Simonsen
8186 Tjongsfjorden
Tlf: 75098412 p, 95912250 mob.
Epost: itjong@monet.no

Meløy
Mari Ann Bjørkli
Bråten 6
8178 Halsa
Tlf: 75750714 p, 90069885 mob.
Epost: mariann@monet.no

Tysfjord: (Fellesliste V/H/KRF)
Jan Ivar Jakobsen
Lapplægret
8270 Drag
Tlf.: 99597616 mob.
E-post: janivarjakobsen@hotmail.com

Troms:
Berg: (Bygdeliste)
Guttorm Rune Nergård
Mefjordvær
9386 Senjahopen
Tlf.: 99388188 mob.
E-post: gnerg2004@yahoo.no

Finnmark:
Karasjok:
Nils Nilsen Gaup
Badjenjarga
9730 Karasjok
Tlf.: 41 47 78 21
E-post: nilsgaup599@hotmail.com

Venstres fylkesvaraordførere:
Akershus:

Inge Hallgeir Solli
Heggev. 5 b
1481 Hagan
Tlf.: 67079840 p – 93479522 mob.
E-post: inge@venstre.no

Buskerud:
Runolv Stegane
Boks 48
3351 Prestfoss
Tlf.: 32714690 p – 32808522 a – 93448328 mob.
E-post: runolv@venstre.no / runolv.stegane@bfk.no

**OBS! Denne artikkelen ble første gang publisert for 16 år siden.**