Felles medlemsmøte Stokke, Andebu og Sandefjord med tema kommunestruktur

Stokke Venstres medlemmer (men også andre V-medlemmer) inviteres til et felles medlemsmøte med Sandefjord og Andebu Venstre 6. november på Sandefjord Rådhus kl.19.00, møterom 4.

**OBS! Denne artikkelen ble første gang publisert for 9 år siden.**

SAS

Det er ønskelig å få kommunestrukturdebatten løftet felles i våre tre lokallag. Det inviteres derfor til et felles medlemsmøte med Stokke og Andebu Venstre 6. november på Sandefjord Rådhus kl.19.00, møterom 4.

Temaet er kommunereformen. Helene Eriksen, Karin Virik og Kåre Pettersen vil orientere om saken og videre fremdrift. Vi ønsker også innspill fra våre medlemmer når det gjelder saker vi skal formidle videre til forhandlingsutvalget.

Vi ønsker derfor alle medlemmer velkommen til vårt første fellesmøte med Sandefjord og Andebu.
Møtet begynner kl. 19.00.

Det vil bli enkel servering og vi håper å se mange av våre medlemmer.Velkommen!

**OBS! Denne artikkelen ble første gang publisert for 9 år siden.**