Venstres ansatte på Stortinget

Stab / administrasjon

Torild Skogsholm
Sekretariatsleder
480 82 650
torild.skogsholm@stortinget.no

Monica Tjelmeland
Sekretariatsnestleder
23 31 33 59 / 483 69 976
monica.tjelmeland@stortinget.no
Fagområde: Leder for politisk avdeling (følger Justis, Arbeids- og sosial og Kirke-, utd.- og forsking)

Guri Kinneberg
Konsulent
23 31 33 62 / 988 67 993
guri.kinneberg@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Administrasjon og merkantil
 

Politiske rådgivere

Idunn Helle
Politisk rådgiver
951 58 979
idunn.helle@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Kommunikasjon, Familie og kultur

Camilla Hille
Politisk rådgiver
23 31 33 57 / 977 57 207
camilla.hille@stortinget.no
Fagområde: Helse og omsorg

Håvard Sandvik
Politisk rådgiver
407 23 458
havard.sandvik@stortinget.no
Fagområde: Finans, Forsvar, Næring og Utenriks

Susanne Bondevik
Politisk rådgiver
993 83 041
susanne.bondevik@stortinget.no
Fagområde: Miljø og energi, Transport og kommunikasjon

Paal Kvassheim
Rådgiver
23 31 34 93 / 976 55 477
paal.kvassheim@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Kommunal- og forvaltning, rådgiver for Abid Raja

 

Kommunikasjon

Steinar Haugsvær
Kommunikasjonssjef
95 07 00 41
steinar@venstre.no
Arbeidsoppgaver: Leder arbeidet i informasjonsteamet

Karl Arthur Giverholt
Pressesjef
996 45 867
kag@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Pressekontakt

Thomas Lien
Kommunikasjonsrådgiver
952 70 526
thomas.lien@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Sosiale medier

Kontak Venstre via Stortingets kontaktskjema