Venstres ansatte på Stortinget

Ledelse

Torild Skogsholm
Sekretariatsleder
480 82 650
torild.skogsholm@stortinget.no

Trond Enger
Generalsekretær
908 51 055
trond.enger@venstre.no

Stab / administrasjon

Idunn Helle
Rådgiver
951 58 979
idunn.helle@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: personlig rådgiver for Trine Skei Grande

Paal Kvassheim
Rådgiver
23 31 34 93 / 976 55 477
paal.kvassheim@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Personlig rådgiver for Venstres nestledere, kalender og henvendelser

Guri Kinneberg
Konsulent
23 31 33 62 / 988 67 993
guri.kinneberg@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Administrasjon og merkantil

Politiske rådgivere

Geir Olsen
Politisk seniorrådgiver: leder politisk strategi og utvikling
91 34 49 71 / 23 31 33 65
geir.olsen@stortinget.no
Fagområde: Finans (Kontroll og konstitusjon)

Audun Rødningsby
Politisk rådgiver
23 31 34 88 / 92 01 46 22
aro@stortinget.no
Fagområde: politisk strategi

Monica Tjelmeland
Politisk rådgiver
23 31 33 59 / 483 69 976
monica.tjelmeland@stortinget.no
Fagområde: Utdanning og forskning, Asyl og flyktninger (Justis)

Kjartan Almenning
Politisk rådgiver
23 31 33 58 / 958 40 227
kjaa@stortinget.no
Fagområde: Familie og kultur, Kommunal- og forvaltning

Camilla Hille
Politisk rådgiver
23 31 33 57 / 977 57 207
camilla.hille@stortinget.no
Fagområde: Helse og omsorg

Håvard Sandvik
Politisk rådgiver
407 23 458
havard.sandvik@stortinget.no
Fagområde: Næring, Utenriks og forsvar (Arbeid og sosial)

Susanne Bondevik
Politisk rådgiver
993 83 041
susanne.bondevik@stortinget.no
Fagområde: Miljø og energi, Transport og kommunikasjon

Åsmund Prytz
Politisk rådgiver
971 84 013
asmund.prytz@stortinget.no
Fagområde: Næring og kultur

Anine Moldskred
Politisk rådgiver
909 97 613
anine.dedekam.moldskred@stortinget.no
Fagområde: profil og kommunikasjon

Kommunikasjon

Steinar Haugsvær
Kommunikasjonssjef
95 07 00 41
steinar@venstre.no
Arbeidsoppgaver: Leder arbeidet i informasjonsteamet

Jan-Christian Kolstø
Pressesjef
92 05 60 81
jan-christian.kolsto@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Ansvarlig nasjonal pressekontakt, pressekontakt for Trine Skei Grande

Karl Arthur
Kommunikasjonsrådgiver, presse
996 45 867
kag@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Bistår pressesjefen med nasjonal pressekontakt

Thomas Lien
Kommunikasjonsrådgiver
952 70 526
thomas.lien@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Sosiale medier

Baard Salvesen
Kommunikasjonsrådgiver
957 65 609
baard.salvesen@stortinget.no
Arbeidsoppgaver: Grafisk produksjon, sosiale medier