– Elvestuen foreslått som listetopp 2007

Oslo Venstres nominasjonskomite har i dag avgitt sin innstilling til Venstres valgliste i Oslo ved bystyrevalget i 2007. Fylkesleder og gruppeleder for Venstres bystyregruppe Ola Elvestuen får fornyet tillit fra nominasjonskomiteen som setter Elvestuen opp som listetopp.
På de neste plassene følger fylkeslagets nestledere, Toril Berge og Kjell Veivåg.

**OBS! Denne artikkelen ble første gang publisert for 17 år siden.**

Ola Elvestuen

Ola Elvestuen

Nominasjonskomiteen foreslår at de seks første kandidatene på listen skal forhåndskumuleres. I tillegg til ovennevnte inngår Guro Fjellanger, Olaf Thommessen og Ane Willumsen blant de kumulerte.

Listeforslaget fra nominasjonskomiteen er enstemmig, uttaler nominasjonskomiteens leder, Anne-Lise Bergenheim. (Hele listeforslaget følger nedenfor.)

Oslo Venstres nominasjonsmøte finner sted på Håndverkeren lørdag 18. november.

Kontaktperson:
Nominasjonskomiteens leder Anne-Lise Bergenheim tlf. 915 99 755

Nominasjonskomiteens innstilling til valgliste for Oslo Venstre ved kommunevalget i Oslo 2007:

FORHÅNDSKUMULERTE:
1. Ola Elvestuen, St. Hanshaugen
2. Toril Berge, Nordre Aker
3. Kjell Veivåg, Alna
4. Guro Fjellanger, Gamle Oslo
5. Olaf Thommessen, Vestre Aker
6. Ane Willumsen, Alna

ØVRIGE PRIORITERTE:
7. Martha Hagerup Nilson, Frogner
8. Audun Rødningsby, Frogner
9. Stine Møller Nilsen, Nordre Aker
10. Tariq M. Shah, Alna
11. Monica Tjelmeland, Gamle Oslo
12. Leon Bodd, Ullern
13. Astrid Charlotte Seeberg, Vestre Aker
14. Ole A. Werring, Grünerløkka
15. Tone Opdahl, Sagene
16. Ståle Sørensen, Gamle Oslo
17. Berit Kvæven, Ullern
18. Sverre Molandsveen, Grünerløkka

ØVRIGE KANDIDATER I ALFABETISK REKKEFØLGE:
19. Hardi Ahmadi, Stovner
20. Kjartan Almenning, St.Hanshaugen
21. Jarl W. Alnæs, Grünerløkka
22. Nina Ansteinsson, Grünerløkka
23. Anne-Lise Bergenheim, Vestre Aker
24. Hanne Birkelund, St.Hanshaugen
25. Hallstein Braaten Bjercke, Gamle Oslo
26. Anne Bjerke, Frogner
27. Terje Bjøro, Vestre Aker
28. Frida Blomgren, St.Hanshaugen
29. Målfrid Braut-Hegghammer, Frogner
30. Anna Olavsdatter Buverud, Nordstrand
31. Trond Enger, Grünerløkka
32. Frode Fjeldstad, St.Hanshaugen
33. Helene Falch Fladmark, Frogner
34. Axel Fougner, Vestre Aker
35. Guro Svenkerud Fresvik, Sagene
36. Rolf Johan Grieg-Halvorsen, Vestre Aker
37. Anders Gåsland, Gamle Oslo
38. Liv Irene Haug, Nordre Aker
39. Alvhild Hedstein, Sagene
40. Anne Hollerud, Vestre Aker
41. Maren Hersleth Holsen, Gamle Oslo
42. Tori Hoven, Nordre Aker
43. Ingrid Espelid Hovig, Frogner
44. Øyvind Haaland, Frogner
45. Anne-Karin Kjeldset, Grorud
46. Jon T. Kvikne, Østensjø
47. Gard Lindseth, Nordre Aker
48. Eivind Nikolaysen, St.Hanshaugen
49. Kaare R. Norum, Frogner
50. Christoffer Torris Olsen, Grünerløkka
51. Espen Ophaug, Gamle Oslo
52. Trine Radmann, Vestre Aker
53. Irene Reinskou, Bjerke
54. Tone Ringen, St.Hanshaugen
55. Khalid Saeed, Søndre Nordstrand
56. Gry Sagvolden, St.Hanshaugen
57. Erlend Sand, St.Hanshaugen
58. Cato Schiøtz, Vestre Aker
59. Eyvind Skeie, Nordstrand
60. Henny Strøm, Grorud
61. Sven Erling Thorsen, Grünerløkka
62. Eirik Wærner, Østensjø
63. Vigdis Ystad, Frogner
64. Trine Skei Grande, Gamle Oslo
65. Odd Einar Dørum, Ullern

**OBS! Denne artikkelen ble første gang publisert for 17 år siden.**