Fylkesledere i Venstre

Agder Venstre

Petter Toldnæs
epost: petter.toldnes@venstre.no
tel: 922 11 995

(i landsstyret også representert med Anne Margrethe Larsen og Cathrine Hall)

Viken Venstre

Arjo van Genderen
epost: arjo@me.com
tel: 414 06 005

(i landsstyret også representert med Trond Svandal og Sissel Urke)

Hedmark Venstre

Sjur Skjævesland
epost: sjskjae@online.no
tel: 917 57 926

Hordaland Venstre

Åsta Årøen
epost: asta.aroen@venstre.no
tel: 995 22 847

Møre og Romsdal Venstre

Ragnhild Helseth
epost: ragn.helseth@gmail.com
tel: 958 04 889

Nordland Venstre

Anja Johansen
epost: anja_i_lofoten@icloud.com
tel: 482 75 780

Oppland Venstre

Roger Granum
epost: roger@rgm.no
tel: 911 19 971

Oslo Venstre

Espen Ophaug
epost: espeno@venstre.no
tel: 952 08 619

Rogaland Venstre

Kjartan Alexander Lunde
epost: kjartan.lunde@venstre.no
tel: 957 09 534

Sogn og Fjordane Venstre

Jan Henrik Nygård
epost: janhenriknygaard@gmail.com
tel: 480 13 161

Telemark Venstre

Torgeir Fossli
epost: torgeir@fossli.info
tel: 906 88 515

Troms og Finnmark Venstre

Irene Vanja Dahl
epost: irene@venstre.no
tel: 928 99 857

(i landsstyret også representert med  Leif Gøran Wasskog )

Trøndelag Venstre

Torgeir Anda
epost: torgeir@andakommunikasjon.no
tel: 991 12 203

(i landsstyret også representert med Marthe Strickert og Bjørn Ola Holm)

Vestfold Venstre

Karin Synnøve Frøyd
epost: karin.froeyd@online.no
tel: 924 50 192