Lokalt folkevalgte i Venstre 2019-2023

På denne siden finner du en oversikt og kontaktdata til Venstres ordførere, varaordførere og kommunestyrerepresentanter i perioden 2019-2023.

Ordførere:

Vanylven (Møre og Romsdal)

Lena Landsverk
Epost: lenalandsverk@hotmail.com| Telefon: 452 27 168

Stad (Vestland)

Alfred Bjørlo
Epost: alfred@venstre.no | Telefon: 480 82 652

Varaordførere:

Agder

Bykle: Tone Lise Avdal
Epost: avdaltone@hotmail.com | Telefon: 986 76 933

Møre og Romsdal

Hareid: Annika Brandal
Epost: annika.brandal@gmail.com | Telefon: 40840900

Nordland

Steigen: Wibeke Juul
Epost: wibeke@me.com | Telefon: 901 01 035

Innlandet

Lillehammer: Terje Rønning
Epost: terje@jorekstad.no | Telefon: 913 33 210

Troms og Finnmark

Guovdageaidnu / Kautokeino: Isak Ole Johansen
Epost: isak.ole.haetta@samisk.vgs.no | Telefon:

Trøndelag

Oppdal: Elisabeth Hals
Epost: elisabeth.hals@oppdal.kommune.no | Telefon: 900 74 092

Vestland

Askvoll: Gunnar Osland
Epost: guosland@frisurf.no | Telefon: 916 24 634

Stryn: Torstein Tvinnereim
Epost: torstein.tvinnereim@sfj.no | Telefon: 917 13 422

Viken

Marker: Bjørn Borgund
Epost: bjorn.borgund@gmail.com | Telefon: 908 44 190

Nittedal: Inge Solli
Epost: inge.solli@nittedal.kommune.no | Telefon: 934 79 522

Lokalt folkevalgte i Venstre 2019-2023

NB! Bruk søkefeltet for å filtrere listen.

FylkeKommuneNavnRolle
AgderValleSissel ÅkreKommunestyrerepresentant
AgderTvedestrandAnders Lyche OppegaardKommunestyrerepresentant
AgderTvedestrandJune Anette MarcussenKommunestyrerepresentant
AgderSirdalIngvild SkadbergKommunestyrerepresentant
AgderRisørFrode AuslandKommunestyrerepresentant
AgderRisørSara Sægrov RuudKommunestyrerepresentant
AgderRisørStian LundKommunestyrerepresentant
AgderLyngdalSteinar BjørnstølKommunestyrerepresentant
AgderLindesnesAsle NeslandKommunestyrerepresentant
AgderLindesnesPer Olav SkutleKommunestyrerepresentant
AgderLillesandEspen HovdeKommunestyrerepresentant
AgderLillesandPetter N. ToldnæsKommunestyrerepresentant
AgderKristiansandChristine AlvebergKommunestyrerepresentant
AgderKristiansandIvar BergundhaugenKommunestyrerepresentant
AgderGrimstadArne Kristian EkraKommunestyrerepresentant
AgderGrimstadArnt Gunnar TønnessenKommunestyrerepresentant
AgderGrimstadØystein HagaKommunestyrerepresentant
AgderFlekkefjordFinn Ragnar KydlandKommunestyrerepresentant
AgderFlekkefjordReidar GausdalKommunestyrerepresentant
AgderFarsundInger ArctanderKommunestyrerepresentant
AgderEvje og HornnesCecilie KyllingstadKommunestyrerepresentant
AgderEvje og HornnesGlenn Cato ChristensenKommunestyrerepresentant
AgderBykleTone Lise AvdalKommunestyrerepresentant
AgderArendalPål Koren PedersenKommunestyrerepresentant
InnlandetÅsnesKristian Botten PedersenKommunestyrerepresentant
InnlandetÅsnesLuisa ArangoKommunestyrerepresentant
InnlandetØystre SlidreAlice GudheimKommunestyrerepresentant
InnlandetØstre TotenKristin Jess-BakkenKommunestyrerepresentant
InnlandetTynsetTor Halvor Bjørnstad-TuvengKommunestyrerepresentant
InnlandetTolgaToril ØstvangKommunestyrerepresentant
InnlandetSøndre LandJuel SagbakkenKommunestyrerepresentant
InnlandetStor-ElvdalSverre Oscar ØverbyKommunestyrerepresentant
InnlandetNord-AurdalKjersti Kirkeby ØdegaardKommunestyrerepresentant
InnlandetNord-AurdalKnut Aastad BråtenKommunestyrerepresentant
InnlandetLillehammerTerezia HoleKommunestyrerepresentant
InnlandetLillehammerTerje RønningKommunestyrerepresentant
InnlandetKongsvingerInger NoerKommunestyrerepresentant
InnlandetHamarStig VaaganKommunestyrerepresentant
InnlandetGjøvikChristin Guldahl MadsenKommunestyrerepresentant
InnlandetEidskogHilde SørliKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalÅlesundHans Endre SæterøyKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalÅlesundKari GrindvikKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalØrstaGunnar Magne KnutsenKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalVoldaBenedikte HolmbergKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalVoldaHallvard BjørnesetKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalVestnesMartin KjøpstadKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalVanylvenBjørnar Magne BergeKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalVanylvenDavid LienKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalVanylvenLena Marie Landsverk SandeKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalVanylvenVidar SolheimKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalUlsteinBerit LyngstadKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalUlsteinCharlotte HaugeKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalUlsteinEldar KnottenKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalUlsteinPål Midtsæther GrødahlKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalTingvollJon N. EikremKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalSykkylvenKjartan GrebstadKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalSykkylvenLeif Kjetil LorentzenKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalSunndalSiri SandeKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalSulaUlla HayKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalSmølaArild SætranKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalMoldeFrank Petter StenløsKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalMoldeKjell Johan VatneKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalKristiansundAsgeir Bahre HansenKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalKristiansundRagnhild HelsethKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalHustadvikaAtle HammerbuktKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalHareidAnn-Christin HelliksenKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalHareidAnnika BrandalKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalHareidJenny Helen KorsnesKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalGiskeJan Ove SkodjeKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalGiskeSilje Bente GiskeKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalAverøyRoald RøsandKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalAverøyTrond BjørsholKommunestyrerepresentant
Møre og RomsdalAukraRita RognskogKommunestyrerepresentant
NordlandØksnesJørn MartinussenKommunestyrerepresentant
NordlandØksnesMarte Boberg HansenKommunestyrerepresentant
NordlandVåganAnja JohansenKommunestyrerepresentant
NordlandVåganCathrine MortensenKommunestyrerepresentant
NordlandSteigenWibeke JuulKommunestyrerepresentant
NordlandRanaMats HansenKommunestyrerepresentant
NordlandMeløyIda JohnsenKommunestyrerepresentant
NordlandMeløyKen-Henry SolhaugKommunestyrerepresentant
NordlandLødingenAndreas PoléoKommunestyrerepresentant
NordlandHamarøyMiriam PaulsenKommunestyrerepresentant
NordlandHadselArne Ivar MikalsenKommunestyrerepresentant
NordlandHadselRenathe Marie EriksenKommunestyrerepresentant
NordlandHadselVeronica Vangen EvensenKommunestyrerepresentant
NordlandBodøIda Gudding JohnsenKommunestyrerepresentant
NordlandBodøLars Petter RekkedalKommunestyrerepresentant
OsloOsloStian Skarheim MagelssenKommunestyrerepresentant
RogalandTysværPauline Vik VestlyKommunestyrerepresentant
RogalandTimeBjarte SolheimKommunestyrerepresentant
RogalandSuldalNils Bjarne VoldKommunestyrerepresentant
RogalandStrandErik R. Nyman-ApelsetKommunestyrerepresentant
RogalandStavangerJan Erik SøndelandKommunestyrerepresentant
RogalandStavangerKjartan Alexander LundeKommunestyrerepresentant
RogalandStavangerMette VabøKommunestyrerepresentant
RogalandSolaAnja Berggård EndresenKommunestyrerepresentant
RogalandSokndalLiv Ingrid TorkelsenKommunestyrerepresentant
RogalandSandnesJulian OsorioKommunestyrerepresentant
RogalandRandabergIngve LerangKommunestyrerepresentant
RogalandLundJohn-Arvid EikKommunestyrerepresentant
RogalandKarmøyAsbjørn Eik-NesKommunestyrerepresentant
RogalandHaugesundMay Britt VihovdeKommunestyrerepresentant
RogalandEigersundØyvind MisjeKommunestyrerepresentant
RogalandBjerkreimTore MalmeiKommunestyrerepresentant
SvalbardSvalbardHåvar FjerdingøyKommunestyrerepresentant
SvalbardSvalbardHelle Myhrvang JakobsenKommunestyrerepresentant
SvalbardSvalbardKarine HauanKommunestyrerepresentant
SvalbardSvalbardLeif Terje AunevikKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkTromsøMorten SkandferKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkMålselvRoar SolliedKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkKvæfjordJan Sveinung MeyerKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkHarstad - HársttákCamilla Fors-FalkengKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkHarstad - HársttákEven AronsenKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkGuovdageaidnu-KautokeinoBerit Anne Andersdatter Sara TriumfKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkGuovdageaidnu-KautokeinoIsak Ole Johansen HættaKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkDeatnu-TanaBørre St. BørresenKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkDeatnu-TanaMonica Balto AntiKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkBarduVilhelm KjelsvikKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkAltaRaymond LondalKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkAltaTommy HæggernæsKommunestyrerepresentant
Troms og FinnmarkAltaTrine NoodtKommunestyrerepresentant
TrøndelagTrondheimErling MoeKommunestyrerepresentant
TrøndelagTrondheimLucie Katrine Sunde-EidemKommunestyrerepresentant
TrøndelagTrondheimTrond Grønli ÅmKommunestyrerepresentant
TrøndelagStjørdalLeif EggenKommunestyrerepresentant
TrøndelagStjørdalTorgrim Hogstad HallemKommunestyrerepresentant
TrøndelagSteinkjerAndré Nikolai SkjelstadKommunestyrerepresentant
TrøndelagRørosPer Arne GjelsvikKommunestyrerepresentant
TrøndelagRennebuEli KrogstadKommunestyrerepresentant
TrøndelagOrklandLavrans SkuterudKommunestyrerepresentant
TrøndelagOppdalElisabeth HalsKommunestyrerepresentant
TrøndelagOppdalHaakon Eldar NordsethKommunestyrerepresentant
TrøndelagOppdalIngrid Husdal DørumKommunestyrerepresentant
TrøndelagNærøysundBjørn Ola HolmKommunestyrerepresentant
TrøndelagNærøysundTordis Fjær SolbakkKommunestyrerepresentant
TrøndelagNamsosGeir Olav KnappeKommunestyrerepresentant
TrøndelagMeråkerEgil HaugbjørgKommunestyrerepresentant
TrøndelagMalvikTorgeir AndaKommunestyrerepresentant
TrøndelagLierneSvein Arne BjørkåsKommunestyrerepresentant
TrøndelagLevangerKarl Meinert BuchholdtKommunestyrerepresentant
TrøndelagHitraTorfinn StubKommunestyrerepresentant
TrøndelagFrøyaArvid Agnar HammernesKommunestyrerepresentant
TrøndelagFrostaStig Morten Sandvik SkjæranKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkTønsbergHåvar BettumKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkTønsbergSuzy HauganKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkSkienOle Gustav SøvdeKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkSandefjordCamilla Bilstad JohannessenKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkSandefjordKarin VirikKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkSandefjordPeder SundeKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkPorsgrunnGeir MjøenKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkPorsgrunnKristin ClemmensenKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkNotoddenTorgeir FossliKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkMidt-TelemarkEvy Beate StykketKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkMidt-TelemarkSteinar SælandKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkLarvikMagdalena Fransson LindtvedtKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkKragerøJohan Tønnes LøchstøerKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkHortenEddy RobertsenKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkFærderCarl-Erik GrimstadKommunestyrerepresentant
Vestfold og TelemarkFærderTone Skalpe BjørnliKommunestyrerepresentant
VestlandØygardenBørge HaugetunKommunestyrerepresentant
VestlandVossElin SeimKommunestyrerepresentant
VestlandUlvikAnders Kristoffer OppheimKommunestyrerepresentant
VestlandUlvikIngrid SponheimKommunestyrerepresentant
VestlandUlvikReidar MeelKommunestyrerepresentant
VestlandUllensvangEivind TokheimKommunestyrerepresentant
VestlandSunnfjordAtle HamarKommunestyrerepresentant
VestlandSunnfjordGunn Merete PaulsenKommunestyrerepresentant
VestlandStrynEndre BøKommunestyrerepresentant
VestlandStrynTorstein TvinnereimKommunestyrerepresentant
VestlandStordGeir AngeltveitKommunestyrerepresentant
VestlandStadAlfred Jens BjørloKommunestyrerepresentant
VestlandStadAnita Otneim HoddevikKommunestyrerepresentant
VestlandStadGunnar SildenKommunestyrerepresentant
VestlandStadGunvald LudvigsenKommunestyrerepresentant
VestlandStadHåvar FagerliKommunestyrerepresentant
VestlandStadHelle Thomassen FrognerKommunestyrerepresentant
VestlandStadIngebjørg Flyum BjørloKommunestyrerepresentant
VestlandStadKariann Myklebust FagerliKommunestyrerepresentant
VestlandStadKnut Tore Nes HjelleKommunestyrerepresentant
VestlandStadMarilyn OsmundsvågKommunestyrerepresentant
VestlandSogndalBjarte HaugenKommunestyrerepresentant
VestlandSogndalTrude RisnesKommunestyrerepresentant
VestlandOsterøyKjersti Ingolvsdotter VevatneKommunestyrerepresentant
VestlandLusterJon Ove LomheimKommunestyrerepresentant
VestlandKvinnheradSynnøve HandelandKommunestyrerepresentant
VestlandKinnEdvard IversenKommunestyrerepresentant
VestlandKinnHilmar EliassonKommunestyrerepresentant
VestlandKinnJacob NødsethKommunestyrerepresentant
VestlandKinnJan Henrik NygårdKommunestyrerepresentant
VestlandGulenAslak NyhammerKommunestyrerepresentant
VestlandGloppenBjarte GangeskarKommunestyrerepresentant
VestlandFjalerArne OslandKommunestyrerepresentant
VestlandFjalerChristoffer StølenKommunestyrerepresentant
VestlandFjalerGunhild Alis Berge StangKommunestyrerepresentant
VestlandFjalerOddgeir LammetunKommunestyrerepresentant
VestlandFjalerStåle BrattelidKommunestyrerepresentant
VestlandEtneKristin GolfKommunestyrerepresentant
VestlandBømloAnne-Beth NjærheimKommunestyrerepresentant
VestlandBremangerBjørgulf MyklebustKommunestyrerepresentant
VestlandBremangerIrene StorøyKommunestyrerepresentant
VestlandBremangerJanne KjærstadKommunestyrerepresentant
VestlandBremangerJeanette Kristiansen GrotleKommunestyrerepresentant
VestlandBremangerSvein Olav SennesetKommunestyrerepresentant
VestlandBergenAugust SimonsenKommunestyrerepresentant
VestlandBergenErlend Andreas HornKommunestyrerepresentant
VestlandBergenJulie Songstad AnderslandKommunestyrerepresentant
VestlandBergenPer-Arne Hvidsten LarsenKommunestyrerepresentant
VestlandAskøyArild RaftevollKommunestyrerepresentant
VestlandAskvollArnt Henning BlomKommunestyrerepresentant
VestlandAskvollBjørn Arne MjåsethKommunestyrerepresentant
VestlandAskvollGunnar OslandKommunestyrerepresentant
VestlandAskvollLinda Ness RotihaugKommunestyrerepresentant
VestlandAlverSveinung ToftKommunestyrerepresentant
VikenÅsMaria-Therese JensenKommunestyrerepresentant
VikenÅsOlav Fjeld KraugerudKommunestyrerepresentant
VikenÅlTorleif T DalseideKommunestyrerepresentant
VikenØvre EikerAndreas Madland StørdalKommunestyrerepresentant
VikenVestbyArjo van GenderenKommunestyrerepresentant
VikenUllensakerThorbjørn MerkesdalKommunestyrerepresentant
VikenSigdalRunolv SteganeKommunestyrerepresentant
VikenRælingenStephen Meinich-BacheKommunestyrerepresentant
VikenRingerikeHelge StiksrudKommunestyrerepresentant
VikenNordre FolloCamilla Edi HilleKommunestyrerepresentant
VikenNordre FolloLars Magnus GüntherKommunestyrerepresentant
VikenNittedalBerit Halvorsen BjørganKommunestyrerepresentant
VikenNittedalInge Hallgeir SolliKommunestyrerepresentant
VikenNesoddenAnne Berit SmøråsKommunestyrerepresentant
VikenNesoddenThomas Mosberg-StangebyKommunestyrerepresentant
VikenNesTom FidjeKommunestyrerepresentant
VikenNannestadKarl Henrik LaacheKommunestyrerepresentant
VikenMossFinn-Erik BlakstadKommunestyrerepresentant
VikenMossSindre Westerlund MorkKommunestyrerepresentant
VikenModumOle Martin KristiansenKommunestyrerepresentant
VikenMarkerBjørn Otto BorgundKommunestyrerepresentant
VikenMarkerYlva OlssonKommunestyrerepresentant
VikenLørenskogBjørn Ivar GranKommunestyrerepresentant
VikenLørenskogElisabeth TanevKommunestyrerepresentant
VikenLillestrømBoye BjerkholtKommunestyrerepresentant
VikenLierTove HofstadKommunestyrerepresentant
VikenKongsbergBjørn Flo KnudsenKommunestyrerepresentant
VikenIndre ØstfoldIngunn Herstad HenselKommunestyrerepresentant
VikenHurdalIver Olav SunnsetKommunestyrerepresentant
VikenHolLine RamsvikKommunestyrerepresentant
VikenHemsedalSteinar BlekenKommunestyrerepresentant
VikenHaldenJoakim KarlsenKommunestyrerepresentant
VikenGolJan KattenbergKommunestyrerepresentant
VikenGjerdrumAnne Kristine NæssKommunestyrerepresentant
VikenFrognLine N. SkuterudKommunestyrerepresentant
VikenFrognLine StokholmKommunestyrerepresentant
VikenFrognPer Sætre AasKommunestyrerepresentant
VikenFredrikstadTrond Egil SvandalKommunestyrerepresentant
VikenFlesbergArve NesthorneKommunestyrerepresentant
VikenDrammenAnders WengenKommunestyrerepresentant
VikenDrammenHerman Ekle LundKommunestyrerepresentant
VikenBærumEirik T. BøeKommunestyrerepresentant
VikenBærumFrank RolandKommunestyrerepresentant
VikenBærumJohan MalvikKommunestyrerepresentant
VikenBærumØystein GoksøyrKommunestyrerepresentant
VikenBærumWenche SteenKommunestyrerepresentant
VikenAskerElisabeth Holter-SchøyenKommunestyrerepresentant
VikenAskerMarit Helene MeyerKommunestyrerepresentant
VikenAskerNjål VikdalKommunestyrerepresentant
FylkeKommuneNavnRolle
VestlandStadAlfred Jens BjørloFylkestingsrepresentant
TrøndelagNamsosAnne Cecilie Ragna HolmFylkestingsrepresentant
NordlandHadselArne Ivar MikalsenFylkestingsrepresentant
AgderFarsundBeate Marie JohnsenFylkestingsrepresentant
InnlandetStangeErik RingnesFylkestingsrepresentant
VikenMossFinn-Erik BlakstadFylkestingsrepresentant
VestlandBergenGeir Kjell AnderslandFylkestingsrepresentant
VestlandFjalerGunhild Alis Berge StangFylkestingsrepresentant
OsloOsloHaakon Peter RiekelesFylkestingsrepresentant
OsloOsloHallstein Braaten BjerckeFylkestingsrepresentant
AgderKristiansandJacob Haugmoen HandegardFylkestingsrepresentant
OsloOsloJulianne FerskaugFylkestingsrepresentant
Vestfold og TelemarkTønsbergKåre PettersenFylkestingsrepresentant
RogalandStavangerKjartan Alexander LundeFylkestingsrepresentant
OsloOsloMarit Kristine VeaFylkestingsrepresentant
VikenBærumOle Andreas Lilloe-OlsenFylkestingsrepresentant
Møre og RomsdalKristiansundPål FarstadFylkestingsrepresentant
VikenÅsSolveig SchytzFylkestingsrepresentant
TrøndelagTrondheimTove EivindsenFylkestingsrepresentant
VikenLierTove HofstadFylkestingsrepresentant
Vestfold og TelemarkKragerøTrine Jørgensen DahllFylkestingsrepresentant
Troms og FinnmarkAltaTrine NoodtFylkestingsrepresentant
RogalandTimeUnni Synnøve FuglestadFylkestingsrepresentant