Ordførere i Venstre

På denne siden finner du en oversikt og kontaktdata til Venstres ordførere , varaordførere   i perioden 2015-2019.

Venstres ordførere

Hurdal (Akershus)

Runar Bålsrud
Epost: rbaal@online.no | Telefon: 917 08 227

Granvin (Hordaland)

Ingebjørg Winjum
Epost: ibwinjum@hotmail.com | Telefon: 404 03 863

Vanylven (Møre og Romsdal) 

Lena Landsverk
Epost: lenalandsverk@hotmail.com| Telefon: 452 27 168

Vestre Slidre (Oppland)

Eivind Brenna
Epost: eivind@venstre.no | Telefon: 952 25 696

Eid (Sogn og Fjordane)

Alfred Bjørlo
Epost: alfred@venstre.no | Telefon: 480 82 652

Fjaler (Sogn og Fjordane) 

Gunhild Berge Stang
Epost: gunhild.berge.stang@sfj.no | Telefon: 976 53 785

Bø (Telemark)

Olav Kasland
Epost: olav.kasland@bo.kommune.no | Telefon: 995 99 483

Varaordførere:

Akershus

Nannestad: Karl Henrik Laache
Epost: karl@laache.no | Telefon: 905 22 476

Nittedal: Inge Solli
Epost: inge.solli@nittedal.kommune.no | Telefon: 934 79 522

Skedsmo: Boye Bjerkholt
Epost: boyeb@liberal.no | Telefon: 934 12 869

Ski: Camilla Hille
Epost: camillahille@hotmail.com | Telefon: 934 79 522

Ås:  Jorunn Nakken
Epost:  | Telefon: 906 28 225

Aust-Agder

Tvedestrand: June Anette Marcussen
Epost: junehansen@yahoo.com | Telefon: 920 42 992

Buskerud

Drammen: Yousuf Gilani
Epost:yo-gilan@online.no|

Gol: Helge Feet
Epost: hfeet@hotmail.com | Telefon:920 99 429

Hedmark

Engerdal: Tor Erik Skramstad
Epost:  | Telefon: 970 86 610

Løten: Silje Hafslund
Epost: ha-silje@hotmail.com| Telefon: 971 25 810

Åsnes: Kristian Botten Pedersen
Epost: kristian.botten.pedersen@gmail.com | Telefon: 976 44 623

Møre og Romsdal

Fylkesvaraordfører: Gunn Berit Gjerde
Epost: gunn.gjerde@gmail.com | Telefon: 415 44 001

Giske: Britt Giske Andersen
Epost:Britt.andersen@atlanterhavsparken.no | Telefon: 970 36 026

Midsund: Frits Inge Godø
Epost: fr-godoe@online.no | Telefon: 414 33 332

Kristiansund: Ragnhild Helseth
Epost: ragn.helseth@gmail.com | Telefon: 958 04 889

Volda: Fride S. Sortehaug
Epost: fridesortehaug@gmail.com | Telefon: 905 50 914

Ørskog: Geir Peter Aure
Epost: g.p.aure@salvator.no| Telefon: 415 40 657

Nordland

Brønnøy: Torstein Moe
Epost: torsmo@me.com | Telefon: 901 32 582

Hamarøy: May Valle
Epost: mayval@nfk.no | Telefon: 977 39 636

Steigen: Arne B. Vaag
Epost: abvaag@sbnett.no| Telefon

Tjeldsund: Gunnhill Andreassen
Epost: gunnhill.andreassen@tjeldsund.kommune.no | Telefon: 911 79 982

Oppland

Østre Toten: Lene Melbye 
Epost: lene.melb@gmail.com | Telefon: 473 05 414

Rogaland

Haugesund: May Britt Vihovde
Epost: maybrittvihovde@gmail.com  | Telefon: 930 63 649

Sogn og Fjordane

Askvoll: Gunnar Osland
Epost: guosland@frisurf.no | Telefon: 916 24 634

Leikanger: Trude Risnes
Epost: trude.risnes@gmail.com | Telefon: 481 68 287

Stryn: Torstein Tvinnereim
Epost: torstein.tvinnereim@sfj.no | Telefon: 917 13 422

Flora: Jan Henrik Nygård
Epost: jan.henrik@norblikk.no | Telefon: 913 82 511

Telemark

Drangedal: Arnt Olav Brødsjø
Epost: ao.brodsjo@kebas.no | Telefon: 976 97 069

Troms

Fylkesvaraordfører: Irene Dahl
Epost: irene@venstre.no | Telefon: 928 99 857

Harstad: Maria Serafia Fjellstad
Epost: maria.serafia.fjellstad@gmail.com | Telefon: 957 45 675

Vest-Agder

Lindesnes: Per Olav Skutle
Epost: p-skutl@online.no | Telefon: 957 53 617

Mandal: Ingvild Wetrhus Thorsvik
Epost: iw.thorsvik@gmail.com | Telefon: 464 45 506

Vestfold

Fylkesvaraordfører: Kåre Pettersen
Epost: kpe@venstre.no | Telefon: 990 22 385

Tjøme: Carl-Erik Grimstad
Epost: carl-erik.grimstad@c-k.no | 906 60 653

Østfold

Rygge: Finn-Erik Blakstad
Epost: finn-erik@ekeby.no | Telefon: 928 38 674

Svalbard

Longyearbyen: Eirik Berger (varaordfører / nestleder lokalstyret)
Epost: eirik@svalbardexplorer.no | Telefon: 913 23 233